Novosti

Radionica za stručne djelatnike vrtića

Udruge Roda, Adopta i LET organiziraju radionicu za zaposlene u predškolskim ustanovama u Zagrebu i ovim putem pozivamo odgajatelje i odgajateljice te stručno osoblje vrtića na radionicu za unapređenje prava djece u različitim obiteljima Sve obitelji su jednake u svojoj različitosti – unapređenje prava djece različitih obitelji.

Radionica će se održati 28. studenoga 2017. godine s početkom u 11.30 sati u prostorima udruge Roditelji u akciji – Roda, Žerjavićeva 10/1. kat, 10000 Zagreb.Radionicu organiziraju udruge Roditelji u akciji – Roda, ADOPTA – Udruga za potporu posvajanju i LET – Udruga za unapređenje kvalitete življenja u okviru projekta Sve boje obitelji.

Cilj ove radionice je jačanje suradnje s udrugama i jačanje kapaciteta predškolskih ustanova u Zagrebu za rad s različitim obiteljima. Radionica je besplatna.

 

Program radionice

1. Uvod i dobrodošlica
2. Predstavljanje edukativnih materijala
3. Predrasude, stereotipi i diskriminacija i kako ih prepoznati
4. Životno partnerstvo
5. Pauza za kavu
6. Tolerancija i prihvaćanje različitosti
7. Izazovi rada s različitim obiteljima

Završetak radionice predviđen je u 15.30 sati.

11.04.2024. 10:31

VOLITE SE SIGURNO!!! ❤️❤️❤️

VOLITE SE SIGURNO! “Volite se sigurno” je kampanja  kojom nastojimo ukazati na važnost brige o spolnom i reproduktivnom zdravlju populacije te promovirati odgovorno seksualno ponašanje. ...
pročitaj više
03.04.2024. 14:46

Priopćenje za medije: osvrt na nacrt Zakona o privremenom uzdržavanju

PRIOPĆENJE ZA MEDIJE povodom prijedloga promjena Zakona o privremenom uzdržavanju   Zagreb, 03.04.2024.- Udruga LET ovim putem upućuje Priopćenje za medije povodom provedbe postupka e-savjetovanja ...
pročitaj više
29.03.2024. 09:23

SRETAN I BLAGOSLOVLJEN USKRS!

Uskrs je prilika da se probudimo, ljubimo ljude oko sebe i svijet u kojem živimo. Uskrs je zaista jedno novo buđenje, najjača pobjeda dobra nad ...
pročitaj više