EN
Novosti

Radionica za jačanje kapaciteta organizacija civilnog društva

19.04.2021. 07:37 • Novosti

Udruga za unapređenje kvalitete življenja Let provodi u partnerstvu Društvom za socijalnu podršku  projekt Novi početak u periodu od 11.7.2019. – 11.5.2021.

U sklopu projekta, provest ćemo online radionicu za jačanje kapaciteta organizacija civilnog društva, koja će održati 23.04.2021 godine s početkom u 13.30, na sljedećem linku: https://8×8.vc/podrska/novi_pocetak

Cilj radionice je unaprijeđena suradnja organizacija civilnog društva i stručnjaka te povećani kapaciteti OCD-a za provedbu usluga postpenalnog prihvata.

Program rada možete pogledati ovdje: Radionica program (1).

Prijave se vrše na: https://udruga-let.hr/o-nama/registracija/

Projekt „Novi početak” sufinanciran je iz Europskog socijalnog fonda u okviru Poziva na dodjelu bespovratnih sredstava Jačanje kapaciteta organizacija civilnoga društva za podršku učinkovitoj resocijalizaciji i reintegraciji počinitelja kaznenih djela u društvenu zajednicu u iznosu od 1.017.634,34 kn.
Projekt sufinancira i Vladin ured za udruge.

#novi_pocetak

Kontakt osoba: iva.jovovic@udruga-let.hr

Sadržaj objave isključiva je odgovornost udruge LET.

 

PODIJELI ČLANAK