Novosti

Okrugli stol “Zaštita dobrobiti djece u situacijama razdvojenog i konfliktnog roditeljstva”

Predstavnica Udruge LET sudjelovala je na okruglom stolu pod nazivom “Zaštita dobrobiti djece u situacijama razdvojenog i konfliktnog roditeljstva” u Novinarskom domu u Zagrebu koji je organizirao Ministarstvo za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku na temu zaštite dobrobiti djece u situacijama razdvojenog i konfliktnog roditeljstva.

Na okruglom stolu sudjelovali su stručnjaci iz sustava socijalne skrbi, pravosuđa, predstavnici resornih ministarstava, obzirom na profesionalno iskustvo u ovom području te predstavnici ureda pravobranitelja kao i  predstavnici medija.

Neke od tema bile su Integrirani pristup i zaštita dobrobiti djece iz perspektive sustava socijalne skrbi, Procjena ugrožene dobrobiti djece u situacijama konfliktnog razdvojenog roditeljstva. Prikaz novog instrumenta za timsku procjenu CZSS, Dobrobit djeteta između zakonskih rješenje i prakse socijalnog rada, Dobrobit djeteta ili roditelja, odvjetnička dilema ili ne?, Sindrom otuđenja djeteta/iskustva kliničke prakse te prikaz predmeta iz prakse.

14.05.2024. 22:59

Okrugli stol o mentalnom zdravlju

Savez udruga za mentalno zdravlje (SUMEZ) organizirao je 14.05.2024. u Zagrebu Okrugli stol pod nazivom: Dobre prakse usluga u zajednici za osobe s teškoćama mentalnog ...
pročitaj više
13.05.2024. 13:20

“NARANČASTA RIBICA: PODRŠKA JEDNORODITELJSKIM OBITELJIMA”

S velikim zadovoljstvom Vas pozivamo na okrugli stol pod nazivom \"Narančasta ribica: Podrška jednoroditeljskim obiteljima\" koji će se održati 23.05.2024. od 11 do 14 sati ...
pročitaj više
07.05.2024. 10:04

UPISI U GRADSKE DJEČJE VRTIĆE 2024./2025.

UPISI U VRTIĆ!!! Upisi u gradske dječje vrtiće za pedagošku godinu 2024./2025. ------------------------------ Zahtjevi za upis u gradske dječje vrtiće za pedagošku godinu 2024./2025. podnose ...
pročitaj više