Djeca su otišla na more s Narančastom ribicom !!!
Zahvaljujući suradnji i podršci, djeca su ove godine otišla na more s Narančastom ribicom.
Odlazak je sufinanciran sredstvima Udruge LET i Studenca, uz humanitarnu pomoć Hrvatske radiotelevizije.
Ove godine, 100 djece iz jednoroditeljskih obitelji ima priliku biti na nezaboravnom ljetovanju u Novigradu, uz animatore, učitelje plivanja, zabavu i druženje.
Prva grupa djece je već na moru do 28.06.2026. kada stiže i druga grupa.
Zahvaljujemo svima koji su pomogli da djeci omogućimo nezaboravne ljetne dane, druženje i radost na moru.
