EN
Novosti

Održana radionica za jačanje kapaciteta organizacija civilnog društva

23.04.2021. 14:09 • Uncategorized

Danas je održana radionica za jačanje kapaciteta organizacija civilnog društva, u sklopu projekta Novi početak.

Na radionici su sudjelovali predstavnici iz područja pravosuđa, socijalne skrbi i nevladinog sektora.

Predstavljeni su programi koje provode udruge na području postpenalnog prihvata počinitelja kaznenih djela, a predstavnici Ministarstva pravosuđa iznijeli su primjere dobre suradnje zatvorskog i probacijskog sustava s udrugama.

Projekt „Novi početak” sufinanciran je iz Europskog socijalnog fonda u okviru Poziva na dodjelu bespovratnih sredstava Jačanje kapaciteta organizacija civilnoga društva za podršku učinkovitoj resocijalizaciji i reintegraciji počinitelja kaznenih djela u društvenu zajednicu u iznosu od 1.017.634,34 kn.
Projekt sufinancira i Vladin ured za udruge.

#novi_pocetak

Kontakt osoba: iva.jovovic@udruga-let.hr

Sadržaj objave isključiva je odgovornost udruge LET.

PODIJELI ČLANAK