EN
Novosti

Međunarodna konferencija Politike i prakse prostitucije – Iskustva osoba u prostituciji

17.11.2017. 12:10 • Novosti

Međunarodna konferencija
Politike i prakse prostitucije – Iskustva osoba u prostituciji

Predstavnica Udruge LET je sudjelovala na Međunarodnoj konferenciji – Politike i prakse prostitucije – Iskustva osoba u prostituciji, 17. studenog 2017. koju je organizirao Institut društvenih znanosti Ivo Pilar u suradnji s Mirovnim institutom (Ljubljana) kao dio projekta Comparing Croatian and Slovenian Prostitution Regimes: Surpassing Exclusions and Securing Human Rights (www.prostitution-cro-slo.com) koji financira International Social Research Foundation.

Istraživanja o seksualnom radu: argument za “mainstreaming”, Osnaživanje zajednice i rješavanje problema nasilja nad seksualnim radnicama/radnicima, Recenzija knjige “Prostitution in Croatia and Slovenia – Sex Workers Experiences”, Prezentacija istraživanja; Pravni okviri i politike, Životi i putevi seksualnih radnica/ka, Odnosi s klijentima, Odnosi s organizatorima, Odnosi s policijom, Preporuke, neke su od tema kojih smo se dotaknuli.

PODIJELI ČLANAK