Novosti

Međunarodna konferencija Politike i prakse prostitucije – Iskustva osoba u prostituciji

Međunarodna konferencija
Politike i prakse prostitucije – Iskustva osoba u prostituciji

Predstavnica Udruge LET je sudjelovala na Međunarodnoj konferenciji – Politike i prakse prostitucije – Iskustva osoba u prostituciji, 17. studenog 2017. koju je organizirao Institut društvenih znanosti Ivo Pilar u suradnji s Mirovnim institutom (Ljubljana) kao dio projekta Comparing Croatian and Slovenian Prostitution Regimes: Surpassing Exclusions and Securing Human Rights (www.prostitution-cro-slo.com) koji financira International Social Research Foundation.

Istraživanja o seksualnom radu: argument za “mainstreaming”, Osnaživanje zajednice i rješavanje problema nasilja nad seksualnim radnicama/radnicima, Recenzija knjige “Prostitution in Croatia and Slovenia – Sex Workers Experiences”, Prezentacija istraživanja; Pravni okviri i politike, Životi i putevi seksualnih radnica/ka, Odnosi s klijentima, Odnosi s organizatorima, Odnosi s policijom, Preporuke, neke su od tema kojih smo se dotaknuli.

20.02.2024. 09:58

Zagreb Zovi

Zagreb-Zovi  Zaštiti sebe i druge od HIV/AIDS-a, Hepatitisa i drugih krvlju prenosivih bolesti. Anonimno, besplatno i bez pitanja možeš dobiti novi pribor i ostaviti stari. ...
pročitaj više
15.01.2024. 12:24

Mladi i ovisnosti- što pokazuju istraživanja?

Svaki treći srednjoškolac svakodnevno puši Do kraja srednje škole vjerojatno će svaki treći (a u nekim sredinama i svaki drugi) učenik probati marihuanu Mladi koji ...
pročitaj više
11.01.2024. 20:59

Ne dirajte odbačeni pribor!!!

U splitskom kvartu puno narkomanskih igala i šprica. Ljudi bijesni i očajni Piše: Lukrecija Žderić 19:55, 11. siječnja 2024. Link  FOTO: INDEX ODBAČENE narkomanske igle dugogodišnji ...
pročitaj više