Novosti

Međunarodna konferencija Politike i prakse prostitucije – Iskustva osoba u prostituciji

Međunarodna konferencija
Politike i prakse prostitucije – Iskustva osoba u prostituciji

Predstavnica Udruge LET je sudjelovala na Međunarodnoj konferenciji – Politike i prakse prostitucije – Iskustva osoba u prostituciji, 17. studenog 2017. koju je organizirao Institut društvenih znanosti Ivo Pilar u suradnji s Mirovnim institutom (Ljubljana) kao dio projekta Comparing Croatian and Slovenian Prostitution Regimes: Surpassing Exclusions and Securing Human Rights (www.prostitution-cro-slo.com) koji financira International Social Research Foundation.

Istraživanja o seksualnom radu: argument za “mainstreaming”, Osnaživanje zajednice i rješavanje problema nasilja nad seksualnim radnicama/radnicima, Recenzija knjige “Prostitution in Croatia and Slovenia – Sex Workers Experiences”, Prezentacija istraživanja; Pravni okviri i politike, Životi i putevi seksualnih radnica/ka, Odnosi s klijentima, Odnosi s organizatorima, Odnosi s policijom, Preporuke, neke su od tema kojih smo se dotaknuli.

08.06.2024. 17:19

Fingiranje demokracije!!!

Digitalnim barijerama protiv sudjelovanja javnosti: Više od 40 udruga traži od Ministarstva uprave da im omogući komentiranje zakona! Organizacije civilnog društva, njih 42 iz cijele Hrvatske, ...
pročitaj više
03.06.2024. 21:45

Dan prava osoba s duševnim smetnjama u Republici Hrvatskoj

Hrvatski Sabor donio je odluku o proglašenju 6. lipnja Danom prava osoba s duševnim smetnjama u Republici Hrvatskoj.   Mentalno zdravlje sastavna je i neizostavna komponenta ...
pročitaj više
28.05.2024. 21:21

Dobro jutro Hrvatska

Jutros smo bili na Dobro jutro Hrvatska sa #narancastaribica U svijetu se sve više govori o sindromu roditeljskog izgaranja, koliko je taj problem izraženiji kada ...
pročitaj više