Novosti

Život bez budžeta kao da putujete, a da nemate geografsku kartu

Na radionici o upravljanju osobnih financija za samohrane roditelje sudionici su imali priliku kroz interaktivne vježbe osvijestiti svoj stav prema financijama i dobiti uvid u metode kako voditi i planirati budžet.

Radionicu je 27.5.2014. u organizaciji udruge LET vodila suradnica udruge s dugogodišnjim iskustvom u vođenju ovakvih radionica. Kroz vježbe na vlastitom kućnom budžetu sudionici su dobili uvid gdje novac „curi“ i kako planirati  i uvažavati subjektivne potrebe i želje postavljanjem ciljeva, te konačno na temelju toga donijeti informiranije odluke i time poboljšati kvalitetu života.

Život bez budžeta kao da putujete, a da nemate geografsku kartu, napomenula je predavačica završavajući radionicu citatom poljskog pjesnika Cypriana Norwolda:  „Da bi čovjek bio sretan, mora imati nešto od čega će živjeti, nešto za što će živjeti i nešto za što će umrijeti. Nedostatak jedne od ovih stvari dovodi do drame. Nedostatak dvije stvari dovodi to tragedije“.

 

 

11.04.2024. 10:31

VOLITE SE SIGURNO!!! ❤️❤️❤️

VOLITE SE SIGURNO! “Volite se sigurno” je kampanja  kojom nastojimo ukazati na važnost brige o spolnom i reproduktivnom zdravlju populacije te promovirati odgovorno seksualno ponašanje. ...
pročitaj više
03.04.2024. 14:46

Priopćenje za medije: osvrt na nacrt Zakona o privremenom uzdržavanju

PRIOPĆENJE ZA MEDIJE povodom prijedloga promjena Zakona o privremenom uzdržavanju   Zagreb, 03.04.2024.- Udruga LET ovim putem upućuje Priopćenje za medije povodom provedbe postupka e-savjetovanja ...
pročitaj više
29.03.2024. 09:23

SRETAN I BLAGOSLOVLJEN USKRS!

Uskrs je prilika da se probudimo, ljubimo ljude oko sebe i svijet u kojem živimo. Uskrs je zaista jedno novo buđenje, najjača pobjeda dobra nad ...
pročitaj više