Novosti

Udruga LET sudjeluje u Istraživanju prevalencije HIV-a i HCV-a na prigodnom uzorku osoba koje injektiraju droge

Udruga LET sudjeluje u Istraživanju prevalencije HIV-a i HCV-a na prigodnom uzorku osoba koje injektiraju droge u Osijeku, Poreču, Puli, Zadru i Zagrebu koje provodi Služba za suzbijanje zlouporabe droga Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo, u suradnji s Medicinskim fakultetom Sveučilišta u Zagrebu, Školom narodnog zdravlja “Andrija Štampar”, Filozofskim fakultetom u Zagrebu, i Nastavnim zavodom za javno zdravstvo “dr. Andrija Štampar”. Nevladine udruge koje sudjeluju u istraživanju su “Ne-Ovisnost” iz Osijeka, “Institut” iz Pule i Poreča, “Porat” iz Zadra”, “LET” iz Zagreba te “Help” iz Splita.

Testiranje na HIV i HCV provodimo svaki ponedjeljak i srijedu u listopadu od 17-19h u prostorijama udruge u Ratarska 7.

Korisnici imaju pravo na 100 kuna naknade (bon od Konzuma).

Istraživanje će se provoditi kroz listopad 2022.

Zovite: 01 5803-726 ili samo dođite svaki ponedjeljak ili srijedu od 17-19 sati!

 

21.07.2024. 16:31

Pravobraniteljica upozorava!!!

Brojni građani izgubili zdravstveno osiguranje, iščekuju odluku Ustavnog suda o zahtjevu pučke pravobraniteljice 10/07/2024 Preuzeto sa: ombudsman.hr Prošla je godina dana otkako je pučka pravobraniteljica ...
pročitaj više
15.07.2024. 12:40

Ljetno radno vrijeme

Vanjski rad – radno vrijeme tijekom ljeta Obavještavamo korisnike da tim za vanjski rad- mobilni outreach rad odnosno izmjena igala i štrcaljki i dalje radi, privremeno u ...
pročitaj više
12.07.2024. 12:04

Mediji o udruzi LET

Cijeli niz medija je popratio rad udruge LET u zadnjih par mjeseci: Članak u Novom listu Članak u Jutarnjem listu Prilog na RTL-u Prilog na ...
pročitaj više