EN
Novosti

Udruga LET sudjeluje u Istraživanju prevalencije HIV-a i HCV-a na prigodnom uzorku osoba koje injektiraju droge

05.10.2022. 10:16 • Novosti

Udruga LET sudjeluje u Istraživanju prevalencije HIV-a i HCV-a na prigodnom uzorku osoba koje injektiraju droge u Osijeku, Poreču, Puli, Zadru i Zagrebu koje provodi Služba za suzbijanje zlouporabe droga Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo, u suradnji s Medicinskim fakultetom Sveučilišta u Zagrebu, Školom narodnog zdravlja “Andrija Štampar”, Filozofskim fakultetom u Zagrebu, i Nastavnim zavodom za javno zdravstvo “dr. Andrija Štampar”. Nevladine udruge koje sudjeluju u istraživanju su “Ne-Ovisnost” iz Osijeka, “Institut” iz Pule i Poreča, “Porat” iz Zadra”, “LET” iz Zagreba te “Help” iz Splita.

Testiranje na HIV i HCV provodimo svaki ponedjeljak i srijedu u listopadu od 17-19h u prostorijama udruge u Ratarska 7.

Korisnici imaju pravo na 100 kuna naknade (bon od Konzuma).

Istraživanje će se provoditi kroz listopad 2022.

Zovite: 01 5803-726 ili samo dođite svaki ponedjeljak ili srijedu od 17-19 sati!

 

PODIJELI ČLANAK