Novosti

Udruga LET sudjeluje u Istraživanju prevalencije HIV-a i HCV-a na prigodnom uzorku osoba koje injektiraju droge

Udruga LET sudjeluje u Istraživanju prevalencije HIV-a i HCV-a na prigodnom uzorku osoba koje injektiraju droge u Osijeku, Poreču, Puli, Zadru i Zagrebu koje provodi Služba za suzbijanje zlouporabe droga Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo, u suradnji s Medicinskim fakultetom Sveučilišta u Zagrebu, Školom narodnog zdravlja “Andrija Štampar”, Filozofskim fakultetom u Zagrebu, i Nastavnim zavodom za javno zdravstvo “dr. Andrija Štampar”. Nevladine udruge koje sudjeluju u istraživanju su “Ne-Ovisnost” iz Osijeka, “Institut” iz Pule i Poreča, “Porat” iz Zadra”, “LET” iz Zagreba te “Help” iz Splita.

Testiranje na HIV i HCV provodimo svaki ponedjeljak i srijedu u listopadu od 17-19h u prostorijama udruge u Ratarska 7.

Korisnici imaju pravo na 100 kuna naknade (bon od Konzuma).

Istraživanje će se provoditi kroz listopad 2022.

Zovite: 01 5803-726 ili samo dođite svaki ponedjeljak ili srijedu od 17-19 sati!

 

19.04.2024. 13:53

Mobiteli, surfanje, internet: Puka zabava ili nešto ozbiljnije?

Prekomjerna upotreba mobitela izaziva ovisnost i ostavlja tragove na dječjoj psihi, djeca s njima odlaze na spavanje, bude se, jedu, igraju, uče, a posljedice su ...
pročitaj više
11.04.2024. 10:31

VOLITE SE SIGURNO!!! ❤️❤️❤️

VOLITE SE SIGURNO! “Volite se sigurno” je kampanja  kojom nastojimo ukazati na važnost brige o spolnom i reproduktivnom zdravlju populacije te promovirati odgovorno seksualno ponašanje. ...
pročitaj više
03.04.2024. 14:46

Priopćenje za medije: osvrt na nacrt Zakona o privremenom uzdržavanju

PRIOPĆENJE ZA MEDIJE povodom prijedloga promjena Zakona o privremenom uzdržavanju   Zagreb, 03.04.2024.- Udruga LET ovim putem upućuje Priopćenje za medije povodom provedbe postupka e-savjetovanja ...
pročitaj više