EN
Novosti

Udruga LET se pridružila Europskom tjednu testiranja na HIV i hepatitis

27.10.2015. 11:26 • Novosti

U periodu od 20. do 27. studenog 2015. provodit će se europski tjedan testiranja na HIV i hepatitis.

Tjedan je to koji vodi do obilježavanja Svjetskog dana HIV/AIDS-a koji je  01. prosinca 2015.

To pruža do sada neviđenu priliku za partnere (civilno društvo, zdravstvene organizacije, zdravstvene djelatnike i kreatore javnih politika) diljem Europe da se ujedine na jedan tjedan kako bi pomogli da što više ljudi postane svjesno svoga HIV i hepatitis statusa.

Tema ovog tjedna je Pričajmo o HIV-u. Testirajmo (se) na HIV, a osmišljena je kako bi se ohrabrilo ljude da otvoreno govore o prednostima testiranja na HIV i da se poboljša dijalog između svih partnera u tom području.

Više o europskom tjednu testiranja na HIV i hepatitise ….

HIV testing week logo stg10_option1

PODIJELI ČLANAK