Novosti

Udruga LET se pridružila Europskom tjednu testiranja na HIV i hepatitis

U periodu od 20. do 27. studenog 2015. provodit će se europski tjedan testiranja na HIV i hepatitis.

Tjedan je to koji vodi do obilježavanja Svjetskog dana HIV/AIDS-a koji je  01. prosinca 2015.

To pruža do sada neviđenu priliku za partnere (civilno društvo, zdravstvene organizacije, zdravstvene djelatnike i kreatore javnih politika) diljem Europe da se ujedine na jedan tjedan kako bi pomogli da što više ljudi postane svjesno svoga HIV i hepatitis statusa.

Tema ovog tjedna je Pričajmo o HIV-u. Testirajmo (se) na HIV, a osmišljena je kako bi se ohrabrilo ljude da otvoreno govore o prednostima testiranja na HIV i da se poboljša dijalog između svih partnera u tom području.

Više o europskom tjednu testiranja na HIV i hepatitise ….

HIV testing week logo stg10_option1

21.07.2024. 16:31

Pravobraniteljica upozorava!!!

Brojni građani izgubili zdravstveno osiguranje, iščekuju odluku Ustavnog suda o zahtjevu pučke pravobraniteljice 10/07/2024 Preuzeto sa: ombudsman.hr Prošla je godina dana otkako je pučka pravobraniteljica ...
pročitaj više
15.07.2024. 12:40

Ljetno radno vrijeme

Vanjski rad – radno vrijeme tijekom ljeta Obavještavamo korisnike da tim za vanjski rad- mobilni outreach rad odnosno izmjena igala i štrcaljki i dalje radi, privremeno u ...
pročitaj više
12.07.2024. 12:04

Mediji o udruzi LET

Cijeli niz medija je popratio rad udruge LET u zadnjih par mjeseci: Članak u Novom listu Članak u Jutarnjem listu Prilog na RTL-u Prilog na ...
pročitaj više