EN
Novosti

Udruga Let poziva jednoroditeljske obitelji (roditelje i djecu) na edukativno-kreativnu radionicu

27.06.2011. 10:21 • Novosti

Udruga Let poziva jednoroditeljske obitelji (roditelje i djecu) na edukativno-kreativnu radionicu : “Roditelj + dijete = sreća”, koja će se održati na Bundeku na klupama kod malog dječjeg igrališta (na strani nasipa) u četvrtak 30.06.2011. od 17:30 h do predviđeno 20:00 h. Stolove ćemo imati ukrašene balonima radi boljeg prepoznavanja. Radionica je besplatna. Voditeljice radionice su Maria Tomić Preiner dipl.psih. i dipl.socijalni radnik, Lucija Pejić dipl.odgajatelj i Barbara Sajko dipl.socijalni radnik.

Svi mi želimo komunikativnu, sretnu i djecu punu samopoštovanja. U ubrzanom tempu života samohranih roditelja to se kadkad čini teškim zadatkom. Ali ove vještine kod djeteta možete razviti kroz igru i razgovor u grupi.

Zato Vas pozivamo na radionicu na kojoj ćete kroz igru i razgovor raditi na razvijanju socijalnih vještina Vašeg djeteta. U ovoj radionici naglasak je na razvijanju pozitivnog osjećaja kroz zajedničku igru i to na djetetu zanimljiv i zabavan način.

Za sudjelovanje Vas molimo da se prijavite na br. tel: 01 48 23 041 ili na e-mail: udruga-let@samohrani.com.

PODIJELI ČLANAK