EN
Novosti

Tribina “Razvijanje i jačanje roditeljskih vještina bivših zatvorenika”

19.06.2017. 11:12 • Novosti

Udruga za unapređenje kvalitete življenja LET u suradnji sa Društvom za socijalnu podršku i Ministarstvom pravosuđa- Upravom za kazneno pravo i probaciju organizira tribinu u sklopu Projekta “razvijanje i jačanje roditeljskih vještina bivših zatvorenika.”

Na tribini će sudjelovati stručnjaci iz sustava pravosuđa, Uprave za probaciju Ministarstva pravosuđa, ustanova socijalne skrbi i nevladinih organizacija.

Cilj je aktualizirati problematiku vezanu uz ostvarivanje pojedinih prava osuđenika te povećati znanja stručnjaka koji rade s navedenom skupinom korisnika s ciljem što učinkovitijeg rada i kvalitetnijeg pružanja usluga.

Organizator:
Udruga za unapređenje kvalitete življenja LET i Društvo za socijalnu podršku
Donator:
Ministarstvo za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku

Vrijeme i mjesto događanja: 27. lipnja 2017. godine u Tribinama Grada Zagreba, Kaptol 27.
Predviđeno trajanje tribine je od 12-15h

Udruga LET Vas poziva da se pridružite tribini putem koje ćete dobiti odgovore na mnoga pitanja.

Odgovore možete dobiti na stručnoj radionici ili Grupi podrške pod nazivom “Razvijanje i jačanje roditeljskih vještina bivših zatvorenika” koju provode stručni djelatnici Udruge za unapređenje kvalitete življenja “LET.”

Također vas pozivamo da pošaljete i svoje pravne upite.

Prijave na telefon: 01/5803 726 ili 092/1741 096 ili putem let@udruga-let.hr

 

activities-for-autistic-children

PODIJELI ČLANAK