EN
Novosti

Trening “PLUG IN” u Danskoj

26.05.2014. 10:26 • Uncategorized

Predstavnik udruge LET sudjelovao je na treningu kojega je organizirala Danska agencija za visokoškolstvo u programu ERASMUS+.  Cilj edukacije je bilo naučiti kako koristiti moderne medije, prvenstveno društvene mreže u unapređenju rada sa mladima. Učili smo kako doći do mladih ljudi i koje su to novi načini na koje mladi ljudi razmjenjuju informacije (Facebook, Twitter, TEDEX, video blogging, SNAP CHAT i drugi). Sudjelovalo je oko sudionia iz 10 europskih zemalja, a sudionici su bili mladi ljudi koji volontiraju za poojedine centre mladih i oni malo stariji stručnjaci koji organiziraju i provode različite aktivnosti za mlade.  Jedno popodne smo proveli i u direktnom radu sa mladima u jednoj četvrti u Kopenhagenu. Tamo vanjski radnici rade sa mladima i motiviraju ih da dođu u lokalni Centar za mlade i pozitivno iskoriste svoje vrijeme.

PODIJELI ČLANAK