Novosti

Trening “PLUG IN” u Danskoj

Predstavnik udruge LET sudjelovao je na treningu kojega je organizirala Danska agencija za visokoškolstvo u programu ERASMUS+.  Cilj edukacije je bilo naučiti kako koristiti moderne medije, prvenstveno društvene mreže u unapređenju rada sa mladima. Učili smo kako doći do mladih ljudi i koje su to novi načini na koje mladi ljudi razmjenjuju informacije (Facebook, Twitter, TEDEX, video blogging, SNAP CHAT i drugi). Sudjelovalo je oko sudionia iz 10 europskih zemalja, a sudionici su bili mladi ljudi koji volontiraju za poojedine centre mladih i oni malo stariji stručnjaci koji organiziraju i provode različite aktivnosti za mlade.  Jedno popodne smo proveli i u direktnom radu sa mladima u jednoj četvrti u Kopenhagenu. Tamo vanjski radnici rade sa mladima i motiviraju ih da dođu u lokalni Centar za mlade i pozitivno iskoriste svoje vrijeme.

11.04.2024. 10:31

VOLITE SE SIGURNO!!! ❤️❤️❤️

VOLITE SE SIGURNO! “Volite se sigurno” je kampanja  kojom nastojimo ukazati na važnost brige o spolnom i reproduktivnom zdravlju populacije te promovirati odgovorno seksualno ponašanje. ...
pročitaj više
03.04.2024. 14:46

Priopćenje za medije: osvrt na nacrt Zakona o privremenom uzdržavanju

PRIOPĆENJE ZA MEDIJE povodom prijedloga promjena Zakona o privremenom uzdržavanju   Zagreb, 03.04.2024.- Udruga LET ovim putem upućuje Priopćenje za medije povodom provedbe postupka e-savjetovanja ...
pročitaj više
29.03.2024. 09:23

SRETAN I BLAGOSLOVLJEN USKRS!

Uskrs je prilika da se probudimo, ljubimo ljude oko sebe i svijet u kojem živimo. Uskrs je zaista jedno novo buđenje, najjača pobjeda dobra nad ...
pročitaj više