EN
Novosti

Škola modernih tehnologija

08.11.2022. 00:17 • Novosti

Društvo za socijalnu podršku poziva vas na VII Školu modernih tehnologija koja će se održati u periodu od 23-25.11.2022. godine.

Škola je namijenjena stručnjacima različitih profila od socijalnih radnika, psihologa, pravnika do zdravstvenih djelatnika.

Škola modernih tehnologija organizira se uz financijsku podršku Ministarstva zdravstva i Grada Zagreba, Gradskog ureda za socijalnu zaštitu, zdravstvo, branitelje i osobe s invaliditetom.

Partneri su udruga LET, Centar Slava Raškaj i Govornička akademija Demosten.

Cilj VII Škole modernih tehnologija je poučiti stručnjake kako iskoristiti prednosti koje nude moderne tehnologije kako bi osnaženi novim kompetencijama postizali uspjehe u pružanju usluga u navedenim područjima.

Predavači na VII Školi modernih tehnologija su eksperti iz visoko-obrazovnih institucija, odvjetništva, socijalne skrbi, nevladinih organizacija koji se bave implementacijom i problematikom korištenja modernih tehnologija u svakodnevnom radu.

Prijave na: drustvo-podrska.hr

 

PODIJELI ČLANAK