Novosti

Seminar Osnove psihosocijalne podrške u radu sa ženama i djecom migrantske populacije

U petak, 31. siječnja, predstavnica udruge Let sudjelovala je na seminaru Osnove psihosocijalne podrške u radu sa ženama i djecom migrantske populacije u organizaciji Liječnici svijeta Belgija – Ured za Hrvatsku i Bosnu i Hercegovinu.

Seminar je bio namijenjen volonterima i neprofesionalnim pomagačima iz organizacija civilnog društva koji su u doticaju s migrantskom populacijom i profesionalnim pomagačima koji nemaju mnogo iskustva u ovom području.

Obrađene su teme mentalnog zdravlja, stresa i traume, uzroka, oblika i posljedica nasilja nad ženama i djecom migrantske populacije te strategija suočavanja i potpore.

Drago nam je da smo imali mogućnost sudjelovati na ovoj edukaciji i na taj način produbiti svoje dosadašnje znanje o navedenoj problematici.

21.07.2024. 16:31

Pravobraniteljica upozorava!!!

Brojni građani izgubili zdravstveno osiguranje, iščekuju odluku Ustavnog suda o zahtjevu pučke pravobraniteljice 10/07/2024 Preuzeto sa: ombudsman.hr Prošla je godina dana otkako je pučka pravobraniteljica ...
pročitaj više
15.07.2024. 12:40

Ljetno radno vrijeme

Vanjski rad – radno vrijeme tijekom ljeta Obavještavamo korisnike da tim za vanjski rad- mobilni outreach rad odnosno izmjena igala i štrcaljki i dalje radi, privremeno u ...
pročitaj više
12.07.2024. 12:04

Mediji o udruzi LET

Cijeli niz medija je popratio rad udruge LET u zadnjih par mjeseci: Članak u Novom listu Članak u Jutarnjem listu Prilog na RTL-u Prilog na ...
pročitaj više