Novosti

Sastanak sa predstavnicima HZJZ-a

U utorak 2.7. se u Udruzi održao sastanak sa predstavnicima Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo. Prisustvovali su predstavnici iz Službe za epidemiologiju zaraznih bolesti, Službe za školsku medicinu, mentalno zdravlje i prevenciju ovisnosti te iz Službe za suzbijanje zlouporabe droga.

Predstavili smo im svoje programe koje provodimo sa svrhom smanjenja HIV-a i zaraznih bolesti, broj naših korisnika i rezultate koje postižemo. Razgovarali smo o mogućnostima daljnjeg napretka i razvoja novih aktivnosti kako bismo u naše programe uključili još veći broj korisnika.

Dane prijedloge ćemo razmatrati prilikom izrade novog operativnog plana Udruge, a još jedan sastanak sa dionicima planiramo i za rujan.

21.07.2024. 16:31

Pravobraniteljica upozorava!!!

Brojni građani izgubili zdravstveno osiguranje, iščekuju odluku Ustavnog suda o zahtjevu pučke pravobraniteljice 10/07/2024 Preuzeto sa: ombudsman.hr Prošla je godina dana otkako je pučka pravobraniteljica ...
pročitaj više
15.07.2024. 12:40

Ljetno radno vrijeme

Vanjski rad – radno vrijeme tijekom ljeta Obavještavamo korisnike da tim za vanjski rad- mobilni outreach rad odnosno izmjena igala i štrcaljki i dalje radi, privremeno u ...
pročitaj više
12.07.2024. 12:04

Mediji o udruzi LET

Cijeli niz medija je popratio rad udruge LET u zadnjih par mjeseci: Članak u Novom listu Članak u Jutarnjem listu Prilog na RTL-u Prilog na ...
pročitaj više