Novosti

Sastanak sa predstavnicima HZJZ-a

U utorak 2.7. se u Udruzi održao sastanak sa predstavnicima Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo. Prisustvovali su predstavnici iz Službe za epidemiologiju zaraznih bolesti, Službe za školsku medicinu, mentalno zdravlje i prevenciju ovisnosti te iz Službe za suzbijanje zlouporabe droga.

Predstavili smo im svoje programe koje provodimo sa svrhom smanjenja HIV-a i zaraznih bolesti, broj naših korisnika i rezultate koje postižemo. Razgovarali smo o mogućnostima daljnjeg napretka i razvoja novih aktivnosti kako bismo u naše programe uključili još veći broj korisnika.

Dane prijedloge ćemo razmatrati prilikom izrade novog operativnog plana Udruge, a još jedan sastanak sa dionicima planiramo i za rujan.

11.04.2024. 10:31

VOLITE SE SIGURNO!!! ❤️❤️❤️

VOLITE SE SIGURNO! “Volite se sigurno” je kampanja  kojom nastojimo ukazati na važnost brige o spolnom i reproduktivnom zdravlju populacije te promovirati odgovorno seksualno ponašanje. ...
pročitaj više
03.04.2024. 14:46

Priopćenje za medije: osvrt na nacrt Zakona o privremenom uzdržavanju

PRIOPĆENJE ZA MEDIJE povodom prijedloga promjena Zakona o privremenom uzdržavanju   Zagreb, 03.04.2024.- Udruga LET ovim putem upućuje Priopćenje za medije povodom provedbe postupka e-savjetovanja ...
pročitaj više
29.03.2024. 09:23

SRETAN I BLAGOSLOVLJEN USKRS!

Uskrs je prilika da se probudimo, ljubimo ljude oko sebe i svijet u kojem živimo. Uskrs je zaista jedno novo buđenje, najjača pobjeda dobra nad ...
pročitaj više