EN
Novosti

Roditeljska skrb u slučaju odvojenog života roditelja

19.03.2007. 13:33 • Obavijesti za medije

Udruga LET nastavlja sa održavanjem niza radionica za samohrane roditelje iz područja obiteljsko-pravne zaštite sa temom Roditeljska skrb u slučaju odvojenog života roditelja.
Radionica će se održati u ponedjeljak, 19.3.2007. godine od 18h do 20h u Novinarskom domu u Perkovčevoj 2, u Zagrebu.
Uz uvodni dio, koji će obuhvatiti kratko izlaganje o pravnim aspektima ostvarivanja roditeljske skrbi, radionica će uključiti i odgovore na pitanja prisutnih samohranih roditelja, a voditeljice Mila Jelavić, dipl. iur. i Gordana Filipović, dipl. iur., će dati informacije o pravima i dužnostima roditelja te ostvarivanju roditeljske skrbi u slučajevima odvojenog života djeteta.
Radionica Roditeljska skrb u slučaju odvojenog života roditelja nastavlja niz radionica pravne tematike koje se provode unutar projekta Socijalno uključivanje jednoroditeljskih obitelji u Hrvatskoj, financiranog od Ministarstva zdravstva i socijalne skrbi, a koji odgovara na brojne potrebe i probleme jednoroditeljskih obitelji u Hrvatskoj.
Sve informacije o radionici na let@zg.t-com.hr ili 098 175 9391.

PODIJELI ČLANAK