Novosti

REPRODUKTIVNO ZDRAVLJE I TRUDNOĆA ŽENA SA HIV/AIDS-om

Seksualno i reproduktivno zdravlje žena koje žive sa HIV / AIDS-om od temeljnog je značaja za dobrobit žena ali i njihovih partnera i djece. Unapređenje ženskog seksualnog i reproduktivnog zdravlja, liječenje HIV infekcije i spriječavanje širenja važni su čimbenici u smanjenju siromaštva i promicanju društvenog razvoja zemlje.

21.07.2024. 16:31

Pravobraniteljica upozorava!!!

Brojni građani izgubili zdravstveno osiguranje, iščekuju odluku Ustavnog suda o zahtjevu pučke pravobraniteljice 10/07/2024 Preuzeto sa: ombudsman.hr Prošla je godina dana otkako je pučka pravobraniteljica ...
pročitaj više
15.07.2024. 12:40

Ljetno radno vrijeme

Vanjski rad – radno vrijeme tijekom ljeta Obavještavamo korisnike da tim za vanjski rad- mobilni outreach rad odnosno izmjena igala i štrcaljki i dalje radi, privremeno u ...
pročitaj više
12.07.2024. 12:04

Mediji o udruzi LET

Cijeli niz medija je popratio rad udruge LET u zadnjih par mjeseci: Članak u Novom listu Članak u Jutarnjem listu Prilog na RTL-u Prilog na ...
pročitaj više