EN
Novosti

Radionica: “Upravljanje osobnim financijama”

15.05.2014. 15:35 • Novosti

U današnje vrijeme sve je teže uštedjeti koju kunu sa strane, zato treba imati konkretne planove za upravljanje kućnim budžetom. Udruga Let vas poziva na radionicu “Upravljanje osobnim financijama“. Radionica će se održati u utorak 27.05.2014. godine od 17:30-19:00 sati u prostorijama KIC-a , Preradovićeva 5 u Zagrebu.

Radionica je besplatna! 

Za sudjelovanje molimo da se prijavite na br. tel. 01/ 5803 726 ili
e-mail: udruga-let@samohrani.com

Screenshot_2014-05-14-18-34-27~2

Više o radionici:

Na radionici prolazimo različite metode i ideje kako usvojiti znanja i navike da što bolje upravljate svojim kućnim budžetom, zadržite svjesnost o vlastitim prihodima i rashodima, te – samokontroli.

Za kvalitetno upravljanje vlastitim financijama potrebna su vam određena znanja, dobra informiranost, ali i poštovanje određenih nepisanih pravila ponašanja koja vam pomažu da bolje rasporedite svoju financijsku imovinu i lakše pokrijete (ne)očekivane životne troškove.

Radionica „Upravljanje osobnim financijama“ je interaktivna, pod stručnim vodstvom suradnika udruge s iskustvom u provedbi ovakvih radionica.

Radionica je besplatna!

Za sudjelovanje molimo da se prijavite na
br. tel. 01/ 5803 726 ili na
e-mail udruga-let@samohrani.com


Veselimo se susretu s Vama!

PODIJELI ČLANAK