EN
Novosti

Prijava za sudjelovanje na treningu “Sve obitelji su jednake u svojoj različitosti – kako zaštititi i zagovarati prava djece i roditelja u različitim obiteljima”

14.10.2016. 09:41 • Novosti

U okviru projekta „Kaleidoskop – unapređenje prava djece u različitim obiteljima za tolerantno društvo“ udruge Roditelji u akciji – Roda, ADOPTA – Udruga za potporu posvajanju, LET – Udruga za unapređenje kvalitete življenja i Zagreb Pride pozivaju sve zainteresirane stručne osobe iz Centara za socijalnu skrb i podružnica Obiteljski centri iz cijele Hrvatske na besplatni dvodnevni trening koji će se održati u Puli od 8. do 9. studenoga 2016.

Trening je namijenjen osobama pomagačkih struka koje direktno rade s korisnicima.

Prijava na slijedećem linku

Više informacija na: www.roda.hr

logo_kal

 

 

 

PODIJELI ČLANAK