EN
Novosti

Otkazivanje Okruglog stola, Osijek 26.03.

12.03.2020. 11:08 • Novosti

 

 

 

 

 

Drage kolegice i kolege,

uvažavajući epidemiološku situaciju i upute Stožera civilne zaštite Hrvatske, koje uključuju preporuku zabrane javnih okupljanja u zatvorenom prostoru, naša je odgovornost poduzeti sve nužne mjere opreza i sigurnosti.

Zbog navedenog, otkazujemo najavljeni Okrugli stol koji se trebao održati 26. ožujka u Centru za socijalnu skrb Osijek iz projekta “Novi početak”.

#novi_pocetak

O novom datumu održavanja okruglog stola kao i svim dodatnim informacijama bit ćete pravovremeno obaviješteni.

Projekt „Novi početak“ su sufinancirali Europska unija iz Europskog socijalnog fonda i Ured za udruge Vlade Republike Hrvatske u okviru poziva na dodjelu bespovratnih sredstava „Jačanje kapaciteta organizacija civilnoga društva za podršku učinkovitoj resocijalizaciji i reintegraciji počinitelja“. 

Vrijednost projekta: 1.197.216,87 kuna.

Sadržaj objave isključiva je odgovornost udruge LET.

 

 

PODIJELI ČLANAK