EN
Novosti

Okrugli stol – Resocijalizacija zatvorenika – izazovi i rješenja

19.11.2019. 11:50 • Novosti

Udruga za unapređenje kvalitete življenja LET u partnerstvu s Društvom za socijalnu podršku u okviru projekta Novi početak organizira okrugli stol pod nazivom “Resocijalizacija zatvorenika – izazovi i rješenja”, koji će se održati u Gradskoj vijećnici Bjelovar, 27.11.2019. od 11 do 13 sati.

Prijaviti se možete na stranici Društva za socijalnu podršku, putem sljedeće poveznice: http://www.drustvo-podrska.hr/events/event/okrugli-stol-bjelovar-resocijalizacija-zatvorenika-izazovi-i-rjesenja/

Program okruglog stola:

 

Organizacija okruglog stola je sufinancirana u okviru Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali, iz Europskog socijalnog fonda. Projekt „Novi početak“ su sufinancirali Europska unija iz Europskog socijalnog fonda i Ured za udruge Vlade Republike Hrvatske u okviru poziva na dodjelu bespovratnih sredstava „Jačanje kapaciteta organizacija civilnoga društva za podršku učinkovitoj resocijalizaciji i reintegraciji počinitelja“. 

Vrijednost projekta: 1.197.216,87 kuna.

 

 Sadržaj objave isključiva je odgovornost Udruge LET. 

PODIJELI ČLANAK