EN
Novosti

Okrugli stol Osijek – Socijalne usluge u zajednici i izazovi i rješenja u radu s počiniteljima kaznenih i prekršajnih djela

12.06.2020. 14:54 • Uncategorized

Udruga za unapređenje kvalitete življenja LET u partnerstvu s Društvom za socijalnu podršku u okviru projekta #novi_pocetak organizira okrugli stol pod nazivom Socijalne usluge u zajednici i izazovi i rješenja u radu s počiniteljima kaznenih i prekršajnih djela, dana 17.06.2020. godine s početkom u 12:00 sati u Osijeku.

Cilj okruglog stola je sa stručnog aspekta doprinijeti učinkovitoj resocijalizaciji i reintegraciji osoba u zajednicu nakon izvršenja kazne zatvora.

Sudjelovanje na okruglom stolu će biti bodovano od strane nadležnih stručnih komora.

Prijaviti se možete na sljedećoj poveznici:
http://www.drustvo-podrska.hr/…/okrugli-stol-osijek-socija…/

Projekt „Novi početak“ su sufinancirali Europska unija iz Europskog socijalnog fonda i Ured za udruge Vlade Republike Hrvatske u okviru poziva na dodjelu bespovratnih sredstava „Jačanje kapaciteta organizacija civilnoga društva za podršku učinkovitoj resocijalizaciji i reintegraciji počinitelja“. 

Vrijednost projekta: 1.197.216,87 kuna.

Sadržaj objave isključiva je odgovornost udruge LET.

 

PODIJELI ČLANAK