EN
Novosti

Održan okrugli stol “Socijalne usluge u zajednici namijenjene počiniteljima kaznenih djela””

05.05.2021. 14:35 • Uncategorized

Danas je održan virtualni okrugli stol “Socijalne usluge u zajednici namijenjene počiniteljima kaznenih djela”.

Okrugli stol je prvotno trebao biti održan u Rijeci i okupiti stručnjake iz sustava pravosuđa, socijalne skrbi i udruga s područja Rijeke i okolice, ali zbog epidemiološke situacije održali smo ga online.

Na okruglom stolu je govorila Tatjana Smolić-Ročak, voditeljica probacijskog ureda Rijeka na temu izazova stambenog zbrinjavanja zatvorenika po izlasku iz zatvora.

Nikola Serdarević, psiholog iz Udruge Terra predstavio je iskustva provođenja projekta Stambena zajednica Terra.

Projekt „Novi početak” sufinanciran je iz Europskog socijalnog fonda u okviru Poziva na dodjelu bespovratnih sredstava Jačanje kapaciteta organizacija civilnoga društva za podršku učinkovitoj resocijalizaciji i reintegraciji počinitelja kaznenih djela u društvenu zajednicu u iznosu od 1.017.634,34 kn.
Projekt sufinancira i Vladin ured za udruge.

#novi_pocetak

Kontakt osoba: iva.jovovic@udruga-let.hr

Sadržaj objave isključiva je odgovornost udruge LET.

PODIJELI ČLANAK