EN
Novosti

Održan okrugli stol “Izvršenje i primjena sigurnosne mjere obveznog liječenja”

06.05.2021. 14:42 • Uncategorized

Danas je održan virtualni okrugli stol “Izvršenje i primjena sigurnosne mjere obveznog liječenja”

Okrugli stol je prvotno trebao biti održan u Splitu i okupiti stručnjake iz sustava pravosuđa, socijalne skrbi i udruga s područja Splita i okolice, ali zbog epidemiološke situacije održali smo ga online.

Voditeljica probacijskog ureda Split, Jadranka Čaljkušić-Ivanović, predstavila je ulogu probacijskog ureda kod sigurnosne mjere obveznog liječenja.
Predstavnica udruge za pomoć mladima HELP, Nevenka Mardešić, iznijela je iskustva rada s ovisnicima.

Projekt „Novi početak” sufinanciran je iz Europskog socijalnog fonda u okviru Poziva na dodjelu bespovratnih sredstava Jačanje kapaciteta organizacija civilnoga društva za podršku učinkovitoj resocijalizaciji i reintegraciji počinitelja kaznenih djela u društvenu zajednicu u iznosu od 1.017.634,34 kn.
Projekt sufinancira i Vladin ured za udruge.

#novi_pocetak

Kontakt osoba: iva.jovovic@udruga-let.hr

Sadržaj objave isključiva je odgovornost udruge LET.

PODIJELI ČLANAK