EN
Novosti

Nastavljamo s projektom #Cyberbullying_out!

16.12.2021. 11:59 • Uncategorized

Udruga LET je u srijedu 15. prosinca 2021. g. u Središnjem državnom uredu za demografiju i mlade bila na svečanoj dodjeli ugovora za projekte usmjerene mladima za financijsku potporu iz raspoloživih sredstava dijela prihoda od igara na sreću i Državnog proračuna za 2021. godinu.

Potpisali smo ugovor te su nam odobrena financijska sredstva za projekt #Cyberbullying_out za 2022. godinu! Veselimo se trećoj godini provedbe ovoga projekta!

Detalji na poveznici:

https://demografijaimladi.gov.hr/vijesti-4693/svecano-dodijeljeni-ugovori-za-projekte-usmjerene-mladima-za-financijsku-potporu-iz-raspolozivih-sredstava-dijela-prihoda-od-igara-na-srecu-i-drzavnog-proracuna-za-2021-godinu/6286

 

PODIJELI ČLANAK