Novosti

LET na Mikleuški!

Udruga LET i KCM – Kulturni Centar Mladih u sklopu europskog projekta “TIM – Točka za informiranje mladih“ provode akciju “Volite se sigurno!” kao dio savjetovanja na temu “Zdravstvena zaštita i reproduktivno zdravlje”.

Akcija ima za cilj informiranje o stjecanju zdravih životnih navika, brizi za vlastito tijelo, prevenciji ovisnosti te odgovornom spolnom ponašanju. Kroz savjetovanja nastojimo mladima usaditi osjećaj odgovornosti i brige za vlastito tijelo i zdravlje, ponuditi im informacije o bitnim opasnostima po mladog čovjeka te načine kako te opasnosti izbjeći i razviti se u fizički i psihički zdrave ljude. Uz savjetovanja i podjelu letaka o zdravom životu i odgovornom spolnom ponašanju, unutar akcije će se djeliti perzervativi i lubrikanti s ciljem pridonošenja sprječavanju rizičnih ponašanja.

Protekli vikend smo bili na Festivalu Mikleuška i dijelili kondome te edukativni materijal od HZJZ-a i LET-a.

21.07.2024. 16:31

Pravobraniteljica upozorava!!!

Brojni građani izgubili zdravstveno osiguranje, iščekuju odluku Ustavnog suda o zahtjevu pučke pravobraniteljice 10/07/2024 Preuzeto sa: ombudsman.hr Prošla je godina dana otkako je pučka pravobraniteljica ...
pročitaj više
15.07.2024. 12:40

Ljetno radno vrijeme

Vanjski rad – radno vrijeme tijekom ljeta Obavještavamo korisnike da tim za vanjski rad- mobilni outreach rad odnosno izmjena igala i štrcaljki i dalje radi, privremeno u ...
pročitaj više
12.07.2024. 12:04

Mediji o udruzi LET

Cijeli niz medija je popratio rad udruge LET u zadnjih par mjeseci: Članak u Novom listu Članak u Jutarnjem listu Prilog na RTL-u Prilog na ...
pročitaj više