Novosti

LET na Mikleuški!

Udruga LET i KCM – Kulturni Centar Mladih u sklopu europskog projekta “TIM – Točka za informiranje mladih“ provode akciju “Volite se sigurno!” kao dio savjetovanja na temu “Zdravstvena zaštita i reproduktivno zdravlje”.

Akcija ima za cilj informiranje o stjecanju zdravih životnih navika, brizi za vlastito tijelo, prevenciji ovisnosti te odgovornom spolnom ponašanju. Kroz savjetovanja nastojimo mladima usaditi osjećaj odgovornosti i brige za vlastito tijelo i zdravlje, ponuditi im informacije o bitnim opasnostima po mladog čovjeka te načine kako te opasnosti izbjeći i razviti se u fizički i psihički zdrave ljude. Uz savjetovanja i podjelu letaka o zdravom životu i odgovornom spolnom ponašanju, unutar akcije će se djeliti perzervativi i lubrikanti s ciljem pridonošenja sprječavanju rizičnih ponašanja.

Protekli vikend smo bili na Festivalu Mikleuška i dijelili kondome te edukativni materijal od HZJZ-a i LET-a.

11.04.2024. 10:31

VOLITE SE SIGURNO!!! ❤️❤️❤️

VOLITE SE SIGURNO! “Volite se sigurno” je kampanja  kojom nastojimo ukazati na važnost brige o spolnom i reproduktivnom zdravlju populacije te promovirati odgovorno seksualno ponašanje. ...
pročitaj više
03.04.2024. 14:46

Priopćenje za medije: osvrt na nacrt Zakona o privremenom uzdržavanju

PRIOPĆENJE ZA MEDIJE povodom prijedloga promjena Zakona o privremenom uzdržavanju   Zagreb, 03.04.2024.- Udruga LET ovim putem upućuje Priopćenje za medije povodom provedbe postupka e-savjetovanja ...
pročitaj više
29.03.2024. 09:23

SRETAN I BLAGOSLOVLJEN USKRS!

Uskrs je prilika da se probudimo, ljubimo ljude oko sebe i svijet u kojem živimo. Uskrs je zaista jedno novo buđenje, najjača pobjeda dobra nad ...
pročitaj više