EN
Novosti

Integrate regionalni sastanak

19.06.2019. 09:33 • Novosti

U okviru projekta Integrate Joint Action, u kojemu je udruga Let suradni partner, u Varšavi se 17. i 18. lipnja održao regionalni sastanak kojemu je tema bila testiranje na HIV i hepatitis u lokalnim zajednicama.

Kroz predavanja i radionice obrađene su teme potreba za testiranjem, zakonskih i drugih barijera, dani su primjeri dobre prakse te su se kroz diskusije razmatrale i potencijalne nove strategije za testiranje i liječenje, kao i za smanjenje stigme prema oboljelima.

Projekt INTEGRATE sufinanciraju Europska unija/ CHAFEA, Ured za udruge Vlade RH i Gradski ured za zdravstvo.

Više detalja sa sastanka, kao i ažurne informacije o samom programu, možete pronaći na twitter stranici https://twitter.com/integrateja.

 

 

Projekt sufinancira Ured za udruge Vlade Republike Hrvatske.

Stajališta izražena u ovoj vijesti isključiva su odgovornost udruge LET i partnera na projektu i ne odražavaju nužno stajalište Ureda za udruge Vlade Republike Hrvatske.

PODIJELI ČLANAK