EN
Novosti

Hitan smještaj za beskućnike u gradu Zagrebu

11.02.2023. 00:51 • Novosti

Zbog iznimne hladnoće Grad Zagreb u suradnji s Crvenim križem grada Zagreba osigurava novi prostor za privremeni smještaj beskućnika, na adresi Ulica Grada Vukovara 235!

Tako se osobama koje borave na otvorenom i nemaju drugi odgovarajući smještaj, od 19:00 do 07:00 sati pruža mogućnost boravka u toplom prostoru za vrijeme trajanja nepovoljnih zimskih uvjeta. Osiguran je i suhi obrok te topli napitak.

Privremeni smještaj beskućnika inače je osiguran u suradnji s Hrvatskim Crvenim križem, Gradskim društvom Crvenog križa Zagreb, u Velikoj Kosnici te Caritasom Zagrebačke nadbiskupije u Sesvetskom Kraljevcu. Ukupan smještajni kapacitet je 150 korisnika, a trenutno je slobodno 50-ak mjesta.

 

Više 🔗https://bit.ly/3RPJ3b1

PODIJELI ČLANAK