EN
Novosti

Gostovanje na HRT-u

02.10.2019. 13:24 • Novosti

U Studiju 4 HRT-a 21.09.2019. gostovale su Iva Jovović, izvršna direktorica udruge LET i Katarina Radat, predsjednica Društva za socijalnu podršku.

Tema je bila resocijalizacija počinitelja kaznenih djela. Izloženi su problemi s kojima se osobe susreću nakon izlaska iz zatvora, stigme, nezaposlenosti, beskućništva i drugi. Također, naglašena je i važnost suradnje zatvorskog sustava sa udrugama civilnog društva.

Predstavljen je i naš projekt, #novi_pocetak, kojime će se kroz individualna savjetovanja, informiranja i radionice korisnici osnaživati za reintergraciju u društvenu zajednicu, a s druge strane, brojne će aktivnosti biti usmjerene na stručnjake i pružatelje pružatelja socijalnih usluga, kako bi se planirale učinkovite i održive usluge za korisnike u zajednici.

Iznimno nam je drago da smo ovim gostovanjem imali priliku upoznati širu javnost sa temom o kojoj se jako malo govori, a snimku gostovanja možete pogledati na sljedećoj poveznici:

Gostovanje u Studiju 4. 

 

Sadržaj ove objave isključiva je odgovornost udruge LET.

PODIJELI ČLANAK