Novosti

Forum projektnih ideja

7. veljače sudjelovali smo na radionici Forum projektih ideja u organizaciji Gradskog ureda za socijalnu zaštitu i osobe sa invaliditetom.

 

Cilj Foruma ideja bio je razviti zajedničke, partnerske projektne koncepte za provedbu projekata financiranih EU fondova koji će doprinijeti postizanju strateških ciljeva Grada Zagreba, kao i pružiti uvid za postavljanje prioriteta Gradu Zagrebu za pružanje podrške pojedinim projektima.

Temeljem predstavljenih mogućnosti, sudionici Foruma ideja razvili su nove projektne ideje, kao i osnovne smjernice za pripremu projekata usmjerenih prema nekoj od korisničkih skupina (djeca i mladi, žrtve nasilja, osobe treće životne dobi, osobe s invaliditetom).

21.07.2024. 16:31

Pravobraniteljica upozorava!!!

Brojni građani izgubili zdravstveno osiguranje, iščekuju odluku Ustavnog suda o zahtjevu pučke pravobraniteljice 10/07/2024 Preuzeto sa: ombudsman.hr Prošla je godina dana otkako je pučka pravobraniteljica ...
pročitaj više
15.07.2024. 12:40

Ljetno radno vrijeme

Vanjski rad – radno vrijeme tijekom ljeta Obavještavamo korisnike da tim za vanjski rad- mobilni outreach rad odnosno izmjena igala i štrcaljki i dalje radi, privremeno u ...
pročitaj više
12.07.2024. 12:04

Mediji o udruzi LET

Cijeli niz medija je popratio rad udruge LET u zadnjih par mjeseci: Članak u Novom listu Članak u Jutarnjem listu Prilog na RTL-u Prilog na ...
pročitaj više