Novosti

Forum projektnih ideja

7. veljače sudjelovali smo na radionici Forum projektih ideja u organizaciji Gradskog ureda za socijalnu zaštitu i osobe sa invaliditetom.

 

Cilj Foruma ideja bio je razviti zajedničke, partnerske projektne koncepte za provedbu projekata financiranih EU fondova koji će doprinijeti postizanju strateških ciljeva Grada Zagreba, kao i pružiti uvid za postavljanje prioriteta Gradu Zagrebu za pružanje podrške pojedinim projektima.

Temeljem predstavljenih mogućnosti, sudionici Foruma ideja razvili su nove projektne ideje, kao i osnovne smjernice za pripremu projekata usmjerenih prema nekoj od korisničkih skupina (djeca i mladi, žrtve nasilja, osobe treće životne dobi, osobe s invaliditetom).

11.04.2024. 10:31

VOLITE SE SIGURNO!!! ❤️❤️❤️

VOLITE SE SIGURNO! “Volite se sigurno” je kampanja  kojom nastojimo ukazati na važnost brige o spolnom i reproduktivnom zdravlju populacije te promovirati odgovorno seksualno ponašanje. ...
pročitaj više
03.04.2024. 14:46

Priopćenje za medije: osvrt na nacrt Zakona o privremenom uzdržavanju

PRIOPĆENJE ZA MEDIJE povodom prijedloga promjena Zakona o privremenom uzdržavanju   Zagreb, 03.04.2024.- Udruga LET ovim putem upućuje Priopćenje za medije povodom provedbe postupka e-savjetovanja ...
pročitaj više
29.03.2024. 09:23

SRETAN I BLAGOSLOVLJEN USKRS!

Uskrs je prilika da se probudimo, ljubimo ljude oko sebe i svijet u kojem živimo. Uskrs je zaista jedno novo buđenje, najjača pobjeda dobra nad ...
pročitaj više