Novosti

Edukacija “PLUG IN” u Danskoj

 

Predstavnica udruge LET sudjelovala na je edukaciji koju je organizirala Danska agencija za visoko školstvo. Edukacija pod nazivom “PLUG IN” održana je od 20.-22.05.2014. u Kopenhagenu.

Tridesetak sudionika iz desetak država EU-a učilo je kako koristiti nove medije i društvene mreže (poput Facebook-a, Twitter-a, Snapchat-.a i dr.)  za pristup mladima. Sudionici su planirali projekte za mlade i slušali o iskustvima drugih organizacija.

Sudionici su također proveli i jedno cijelo popodne u centru Kopenhagena sa vanjskim radnicima kojima je za cilj uključiti što više mladih u lokalne Centre za mlade. Ti vanjski radnici obilaze pojedine kvartove i motiviraju mlade da se uključe u organizirane aktivnosti i da što manje slobodnog vremena provode na ulici.

Financijska sredstva su bila osigurana kroz program ERASMUS+, a za sudionike iz Hrvatske put je plaćen sredstvima Agencije za mobilnost i EU.

11.04.2024. 10:31

VOLITE SE SIGURNO!!! ❤️❤️❤️

VOLITE SE SIGURNO! “Volite se sigurno” je kampanja  kojom nastojimo ukazati na važnost brige o spolnom i reproduktivnom zdravlju populacije te promovirati odgovorno seksualno ponašanje. ...
pročitaj više
03.04.2024. 14:46

Priopćenje za medije: osvrt na nacrt Zakona o privremenom uzdržavanju

PRIOPĆENJE ZA MEDIJE povodom prijedloga promjena Zakona o privremenom uzdržavanju   Zagreb, 03.04.2024.- Udruga LET ovim putem upućuje Priopćenje za medije povodom provedbe postupka e-savjetovanja ...
pročitaj više
29.03.2024. 09:23

SRETAN I BLAGOSLOVLJEN USKRS!

Uskrs je prilika da se probudimo, ljubimo ljude oko sebe i svijet u kojem živimo. Uskrs je zaista jedno novo buđenje, najjača pobjeda dobra nad ...
pročitaj više