Novosti

Edukacija “PLUG IN” u Danskoj

 

Predstavnica udruge LET sudjelovala na je edukaciji koju je organizirala Danska agencija za visoko školstvo. Edukacija pod nazivom “PLUG IN” održana je od 20.-22.05.2014. u Kopenhagenu.

Tridesetak sudionika iz desetak država EU-a učilo je kako koristiti nove medije i društvene mreže (poput Facebook-a, Twitter-a, Snapchat-.a i dr.)  za pristup mladima. Sudionici su planirali projekte za mlade i slušali o iskustvima drugih organizacija.

Sudionici su također proveli i jedno cijelo popodne u centru Kopenhagena sa vanjskim radnicima kojima je za cilj uključiti što više mladih u lokalne Centre za mlade. Ti vanjski radnici obilaze pojedine kvartove i motiviraju mlade da se uključe u organizirane aktivnosti i da što manje slobodnog vremena provode na ulici.

Financijska sredstva su bila osigurana kroz program ERASMUS+, a za sudionike iz Hrvatske put je plaćen sredstvima Agencije za mobilnost i EU.

21.07.2024. 16:31

Pravobraniteljica upozorava!!!

Brojni građani izgubili zdravstveno osiguranje, iščekuju odluku Ustavnog suda o zahtjevu pučke pravobraniteljice 10/07/2024 Preuzeto sa: ombudsman.hr Prošla je godina dana otkako je pučka pravobraniteljica ...
pročitaj više
15.07.2024. 12:40

Ljetno radno vrijeme

Vanjski rad – radno vrijeme tijekom ljeta Obavještavamo korisnike da tim za vanjski rad- mobilni outreach rad odnosno izmjena igala i štrcaljki i dalje radi, privremeno u ...
pročitaj više
12.07.2024. 12:04

Mediji o udruzi LET

Cijeli niz medija je popratio rad udruge LET u zadnjih par mjeseci: Članak u Novom listu Članak u Jutarnjem listu Prilog na RTL-u Prilog na ...
pročitaj više