EN
Novosti

Članak na portalu Bjelovar Info

05.06.2020. 14:22 • Uncategorized

Na portalu Bjelovar Info objavljen je članak o radu Udruge LET, točnije o brošuri za bivše počinitelje kaznenih djela, izrađenoj u sklopu projekta Novi početak, kojeg provodimo u partnerstvu s Društvom za socijalnu podršku. Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici – https://bjelovar.info/aktualno/novi-pocetak-za-bivse-zatvorenike-objavljena-brosura-upoznaj-svoja-prava/

Projekt „Novi početak“ su sufinancirali Europska unija iz Europskog socijalnog fonda i Ured za udruge Vlade Republike Hrvatske u okviru poziva na dodjelu bespovratnih sredstava „Jačanje kapaciteta organizacija civilnoga društva za podršku učinkovitoj resocijalizaciji i reintegraciji počinitelja“. 

Vrijednost projekta: 1.197.216,87 kuna.

Sadržaj objave isključiva je odgovornost udruge LET.

PODIJELI ČLANAK